naše služby

Rekonstrukce

Zabýváme se rekonstrukcí dřevostaveb na míru i roubených domů. Naší výhodou je perfektní znalost konstrukcí a technologií dřevěných staveb, na které se specializujeme. Postaráme se o částečné i rozsáhlé rekonstrukce.

Zjistíme aktuální stav objektu, posoudíme zamýšlené úpravy a navrhneme řešení. Snažíme se nabízet takové možnosti, které co nejméně naruší stávající konstrukci i provoz dřevěného domu.

Dokončili jsme rozestavěné projekty jiných firem, provedli generální opravy novostaveb, které vykazovaly zásadní nedostatky a opravili jsme dřevostavby, do kterých nekontrolovatelně zatékalo. Opravíme i stavby, které byly narušeny neodborným zásahem v rámci stavebních úprav.

Mezi nejčastější úpravy na domě dále patří:

Výměna oken
Pokládka podlahové krytiny
Malířské práce
Opravy izolací
Nefunkční zásuvky a další

Co nabízíme?

Zajištění údržby

Postaráme se o pravidelnou kontrolu dřevostaveb i roubenek

Diagnostika a návrh

Zrealizujeme nezbytné kroky, které vaši stavbu uvedou do pořádku

Opravy

Dokončíme rozestavěné stavby nebo opravíme nedostatky.

Odborné rekonstrukce

Zásadním podkladem, aby mohla být rekonstrukce domu či interiéru správně provedena, je správné stanovení toho, čeho má být dosaženo.

Důležité je zhodnotit současný stav budovy, plánované změny i úpravy. I když se tento krok může zdát jako samozřejmý, skutečný stav konkrétní budovy nemusí odpovídat tomu, s čím jste počítali na samotném začátku. Nechte si proto zhodnotit stav domu odborníky, abyste měli jasnou představu o možných řešeních.

Vypracujeme individuální projekt pro dřevostavby i roubenky na míru, ve kterých budou jasně definované požadavky na změny a úpravy. Zohledníme provozní požadavky i konstrukční a technické řešení.

Rekonstrukce dřevostavby

Jak probíhá rekonstrukce dřevostavby? Je možné časem dřevostavbu rozšířit?
Pokud vlastníte dřevostavbu a rozhodnete se pro rekonstrukci, nebude vás díky suchému výrobnímu procesu čekat nic složitého. Dřevostavby se naopak rekonstruují velmi snadno!

A jaký je postup?
V požadovaném místě odklopíme finální desku, na nosné sloupky napojíme další stěnu nebo mezi sloupky přidáme okna, dveře…

V neposlední řadě realizujeme rekonstrukce rodinných domů a jejich přístavby pomocí dřevostaveb.

Vyberte si mezi projekty dřevěných domů s variantou na klíč! Realizujeme dřevostavby na míru, rekonstrukce dřevěných staveb i roubenky na míru. Upravíme interiéry vaší stavby v tradičním i moderním stylu – vyzdvihneme váš osobní styl.