naše služby

Roubenky na míru

Propadli jsme kouzlu roubenek již před více než 25 lety a rozhodli jsme se, že bychom rádi toto řemeslo šířili dále. 

Naši specializací je stavba roubenek na míru. Roubenky se nádherně hodí do horských oblastí jako chalupy, avšak stoupá obliba mít roubenku jako rodinný dům. Vše je možné. 

Budeme tady pro Vás od prvotní konzultace, až po samotnou kolaudaci Vašeho nového domova. Na první schůzce nám sdělíte veškeré Vaše požadavky a očekávání. Společně dáme hlavy dohromady a vytvoříme Váš jedinečný grafický návrh, který poté spolu znovu projdeme a případně upravíme.

Roubenky na míru
Roubenky na míru

Jakmile bude návrh hotový a Vy jej schválíte, může začít samotná stavba Vaší roubenky. Délka stavby je velmi individuálně, kde záleží na velikosti stavby a také v jakém terénu se nachází. Avšak vždy pracujeme efektivně a snažíme se vše dokončit co nejdříve, přičemž nejpozději bude vše hotovo v předem stanoveném termínu. Budeme s Vámi v kontaktu, abychom Vás informovali o tom, jak Vám Váš nový domov roste, případně, zda budou muset být provedeny nějaké drobné změny, které s Vámi znovu prodiskutujeme. 

Můžete se na nás spolehnout že s finální stavbou budete maximálně spokojeni a budete od nás odcházet s úsměvem na tváři.