O nás

Roubenky stavíme od roku 1996

Roubené stavby stavíme už více než 25 let. Za tu dobu jsme postavili více než 150 domů u nás i v zahraničí.

Stavíme rodinné domy, rekreační domy i komerční stavby. Můžete si u nás vybrat, jestli chcete klasickou roubenku a nebo dřevostavbu v moderním stylu. Spolupracujeme se zkušenými architekty, kteří Vám dokáží navrhnout dům podle vašich představ.

O nás

Jaké dřevo používáme?

Kvalitní dřevo je základem dlouhé životnosti domu. Používáme pouze dřevo vytěžené v zimním období. Především smrk, taky jedli, modřín, borovici a douglasku. Většina našeho dříví pochází z jesenicka.

Naše nabídka

Co všechno umíme?

Roubenka na klíč

Pro roubenky je typické zachování všeho původního, co se za generace osvědčilo. Klasické roubenky jsou charakteristické špaletovými (kastlovými) okny, které v testech odborných časopisů vykazují srovnatelné vlastnosti jako okna v provedení Euro. Klasické roubené stavby jsou dále typické prkennou podlahou, překládaným prkenným stropem a především vytápěním kachlovými kamny. To vše vyrobeno současnými technologiemi dává záruku velmi zdravého bydlení.

Dřevostavba na klíč

Dřevěné novostavby se stávají čím dál tím více populární, a není se čemu divit! Propojení klasického dřeva s moderními prvky dá novostavbě patřičný ráz. Pokud tedy chcete sami začít stavět, tak proč ne roubenku?

Rekonstrukce

Současným nárokům na moderní bydlení vyhoví i moderní dřevěné domy. Svou tvarovou rozmanitostí, architektonickou originalitou i užitnými vlastnostmi splňují dřevěné novostavby veškeré požadavky, které dnešní člověk na kvalitu bydlení klade. Stavíme dřevostavby dle vlastních projektů, nebo projektů zákazníků.
Podívejte se na realizované moderní dřevostavby.

Spolupráce

Co od nás můžete očekávat

Kvalitní dřevo je základem pro jakoukoliv dobrou stavbu. Zpracováváme dřevo tak, aby mělo co nejdelší životnost.

Všechny stavby se snažíme dokončit v dohodnutém termínu. 

Věříme to, že komunikace je půlka úspěchu, proto s Vámi budeme v kontaktu během celého procesu stavby, abychom Vás informovali, jak se věci mají.

Postavili jsme nemálo roubenek a dřevostaveb. Získali jsme mnoho zkušeností, které aplikujeme při každé zakázce.

Zakládáme si na tom, aby od nás naší zákazníci odcházeli s maximální spokojeností. Proto děláme vše co je v našich silách, abychom toho dosáhli.

Ať už se sami chystáte provést drobnou rekonstrukci nebo máte nějaké nejasnosti, tak se na nás můžete vždy obrátit. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.