naše služby

Interiéry

Některé roubenky jsou staré už více než sto let a nejsou už v nejlepším stavu. Proto jsme tady pro Vás, abychom Vám z ní mohli udělat plně bezpečné místo, kterému navrátíme zpátky její kouzlo.

Poskytujeme širokou nabídku co se rekonstrukcí týče. Pomůžeme Vám opravit třeba jenom malou část stavby, která už nevyhovuje nebo přistavíme další prostory.

Avšak se na nás můžete obrátit i s tím, že potřebujete celou roubenku znovu přestavět. Postaráme se Vám o její demolici a postavíme ji znovu přesně podle toho, jak vypadala předtím a na základě Vašich požadavků ji můžeme také trochu poupravit.

Při rekonstrukci používáme stejný postup, jako při stavbě nových roubenek či dřevostaveb na míru. Začneme grafickým návrhem, který bude založený na Vašich požadavcích. Vypracujeme Vám několik variant, ze kterých si budete moci jednu vybrat. Tu poté doladíme přesně tak, jak budete požadovat.

Zastaneme také výběr toho nejlepšího dřeva, který přímo dopravíme na stavbu. Veškerou práci děláme precizně, ale také zároveň rychle, abyste nemuseli nedočkavě dlouho čekat.

Stačí se na nás pouze obrátit a my se už o všechno ostatní postaráme.