naše služby

Interiéry

Potřebuje váš interiér oživit? Máte pocit, že vašemu domu něco chybí? Čeká vás rekonstrukce nebo jen toužíte po změně?

Specializujeme se na úpravu interiérů dřevěných staveb. Zmodernizujeme dřevostavby na míru, roubenky i jednotlivé místnosti. Při práci klademe důraz na detail a kvalitní technické zpracování.

Co vám můžeme nabídnout?

Roubenky stavíme z masivního dřeva, aby byly splněny náročné požadavky, a přitom bylo zajištěno zdravé životní prostředí.

Analýza

Zhodnotíme stav vaší dřevostavby na míru, roubeného domu či jiné dřevěné stavby a vyslechneme si, co byste rádi změnili a upravili.

Vize

Vypracujeme koncept řešení a společně s vámi doladíme nejmenší detaily. Ať už se bude jednat o drobnou úpravu nebo rozsáhlejší rekonstrukci, budeme vám nápomocni.

Realizace návrhu

Po přípravě představy o výsledku se pustíme do práce. Interiér upravíme, vylepšíme a zmodernizujeme přesně tak, jak si budete přát.

„Vytváříme interiéry, ve kterých se budete cítit příjemně!“

Návrhy interiérů

Do náplně naší práce patří i návrhy interiérů pro roubené domy či dřevostavby na míru, které se snažíme na základě vašich přání upravit do tradičního či moderního stylu.

Okna i dveře

Dodáme a osadíme dřevěná okna, vstupní dveře i interiérové dveře do vybraných místností. V naší nabídce naleznete klasické i nestandardní tvary a rozměry. Venkovní dveře plní nejen estetickou funkci, ale splňují bezpečnostně technické normy.

Židle a stoly

Kvalitní, odolné, stabilní a přitom takové, aby zapadly do interiéru? Pomůžeme vám s výběrem, postaráme se o dodání a postaráme se o montážní práce.

Kuchyně

Upřednostníte rustikální nebo moderní kuchyni? Navrhneme využití prostoru včetně vybavení.

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha je nedílnou součástí stylového interiéru. Jakou si zvolíte vy?

Rekonstrukce domů

Zrekonstruujeme roubenky na míru i dřevostavby na míru přesně podle vašich požadavků.

Schody a zábradlí

Navrhujeme pohodlné a bezpečné schody s pevným zábradlím.

Interiérový nábytek

Připravíme pro vás návrh umístění nábytku i samotného vzhledu, abychom splnili vaše přání s ohledem na kvalitu a design!

Stylové interiéry do roubenek i dřevostaveb

Propojení přírody a tradičního způsobu bydlení má neodmyslitelný půvab, který dokážeme podtrhnout pomocí vybavení interiéru. Interiér můžete vybavit v jednotném stylu nebo zvolit odlišný způsob, kdy se zkombinuje vybavení v různorodých stylech. Samozřejmě je zapotřebí celkový vzhled důkladně promyslet, aby výsledná podoba nepůsobila nepříjemně.

Pomůžeme vám s vytvořením interiérů do dřevostavby na míru i do roubených domů.

„K vytvoření příjemné atmosféry přispívá i vybavení interiéru!“

Vyberte si mezi projekty dřevěných domů s variantou na klíč! Realizujeme dřevostavby na míru, rekonstrukce dřevěných staveb i roubenky na míru. Upravíme interiéry vaší stavby v tradičním i moderním stylu – vyzdvihneme váš osobní styl.