naše služby

Dřevostavby na míru

Specializací naší firmy jsou dřevostavby na klíč, které stavíme v různých rozměrech. Ať už toužíte po menší stavbě z řad modulového řešení, nebo máte zájem o větší rodinný dům, je naší samozřejmostí odvést komplexní servis.

Nejsme limitováni typovou nabídkou, neboť klientům nabízíme vypracování individuálního projektu. Disponujeme vlastní projekční kanceláří, kde společně vytvoříme projekt podle vašich představ a možností. Pomůžeme vám s vyřízením stavebního povolení.

Postaráme se nejen o stavební práce, ale zabýváme se také úpravou interiérů. Interiéry zařídíme podle vašich představ. Položíme podlahové krytiny, zastaneme obkladačské práce, osadíme okna i dveře, namontujeme nový nábytek. Doladíme interiér vašeho domu do nejmenších detailů.

„Postavíme pro vás dům, ve kterém se budete cítit pohodlně!“

Výstavba domu

Spojujeme nadčasovou architekturu a kvalitní stavební materiály spolu s nejmodernějšími postupy.

Využíváme kompozitní okna, která se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními hodnotami a neprůzvučností. Vybírat můžete nejen barvu oken, ale také okapů a svodů, které máme k dispozici v široké škále barevných odstín. Vchodové dveře lze vybírat v různých barvách a nabízíme také velký výběr typu kování. V nabídce máme také bezbariérové řešení prahu dveří.

Svým preferencím dále můžete přizpůsobit rolety a žaluzie, střešní krytinu, nábytek, podlahy, obklady i dlažby, venkovní nátěr, schodiště, možnost vytápění…

Dřevostavba na klíč

Vyberte si dřevostavbu na klíč

Prohlédněte si náš katalog a sdělte nám, jaké detaily byste si přáli upravit, nebo si domluvte schůzku s našim odborníkem a vytvořte originální návrh na míru. Společně projednáme úpravu půdorysu, stupeň dokončení i vybavení interiéru.

Zahájení spolupráce

Dohodneme se na rozsahu prací i termínu dokončení. Projednáme cenu za nový dům a naplánujeme spolupráci.

Připravíme projekty i dokumenty

Zaměříme pozemek a připravíme inženýrské sítě. Vypracujeme individuální projektovou dokumentaci, která je nezbytná pro získání stavebního povolení. Dále připravíme dokumentaci pro základové desky, statický výpočet, kanalizaci, vodu, vytápění a elektrickou energii.

Výstavba domu

Připravíme základovou desku a zahájíme realizaci projektu. Samozřejmostí je stavební dozor, který dohlíží na hladký průběh stavby. Nepodceňujeme žádné detaily, a tak práci průběžně kontrolujeme.

Proč dřevostavby na míru?

Dřevostavby stavíme v rozsahu od hrubé stavby až po řešení na klíč. Vybírat můžete nejen z řad typových domů, které lze upravit podle vašich požadavků, ale v rámci výstavby podle individuálního návrhu zpracovaného architektem připravíme i dřevostavby na míru.

Nabízíme zprostředkování inženýrských a projekčních prací a pomůžeme vám s vyřízením stavebního povolení. Detailní informace o projektech, možnostech jejich úprav a individuálním vypracování návrhu dřevostavby vám rádi poskytneme.

V rozmezí několika měsíců vám předáme hotový dům, který bude čistý a kompletně uklizený. Snažíme se klientům nabízet stoprocentní servis, a proto dbáme na úklid po dokončení výstavby. Naše dřevostavby na klíč jsou šetrné k přírodě a zároveň snižují roční provozní náklady. 

Výhody dřevěných domů

Vynikající tepelné vlastnosti – Při dodržení technologického postupu a správnému použití izolace dosahují dřevěné domy minimální tepelné ztráty.

Neomezené kombinace – Pro docílení energeticky pasivního provedení je možné využít rekuperace, tedy vytápění s větráním.

Rychlá doba realizace – Díky suché výstavbě není zapotřebí čekat na vyzrání materiálů, a tak je doba výstavby výrazně kratší.

Dřevostavby také opravujeme

V rámci záruky vám nabídneme garanční prohlídku postavené dřevostavby, na které se s vámi domluvíme předem. Seřídíme okna a dveře, zkontrolujeme kotel a zajistíme potřebné opravy, rekonstrukce či úpravy interiérů.

Postaráme se o částečné i rozsáhlé rekonstrukce. Zhodnotíme stav objektu, vyslechneme si vaše požadavky a připravíme možnosti úprav. V neposlední řadě vám budeme k dispozici i v rámci úprav jednotlivých místností.

Vyberte si mezi projekty dřevěných domů s variantou na klíč! Realizujeme dřevostavby na míru, rekonstrukce dřevěných staveb i roubenky na míru. Upravíme interiéry vaší stavby v tradičním i moderním stylu – vyzdvihneme váš osobní styl.