Časopisy o dřevostavbách a roubenkách

Chcete postavit roubenku? Chcete se inspirovat? Na trhu najdete několik časopisů o dřevostavbách se spoustou zajímavých informací!

Magazín Dřevo&Stavby

Dvouměsíčník Dřevo&Stavby je zaměřený na problematiku stavby domů na bázi dřeva a bydlení v nich. Najdete v něm informace o výhodách dřevostaveb, zařízení dřevéně stavby, o aktuálních trendech a řadu ukázek postavených domů pro vaši inspiraci. Na webu časopisu si můžete stáhnout aktuální číslo zdarma. V časopise vyšel i rozhovor s majitelem roubenky v Kuksu postavené firmou DŘEVOTES.

Roubenky a jiné stavby ze dřeva

Časopis vychází čtvrtletně. Časopis je spíše katalogem projektů, ale najdete v něm i články o životním stylu v dřevostavbách. Všechna vydání se dají stáhnout zdarma.

Časopis stavebnictví

Odborný časopis o stavebnictví vydává specializované přílohy o dřevostavbách. Naposledy jako přílohu čísla 02/11. Tu je možné stáhnout zdarma ze stránek Asociace dodavatelů montovaných domů.

Čtvrtletník sruby&roubenky

Čtvrtletník sruby&roubenky vznikl na základě poptávky čtenářů časopisu Dřevo&stavby po domech z masivního dřeva. Reaguje i na poptávku výrobců těchto domů, kteří chtějí svou práci samostatně prezentovat. Číslo zdarma je dostupné na webu vydavatele.

Další informace o dřevostavbách najdete v časopisech o bydlení - Dům a byt, Living, Můj dům, Home a další.


Zveřejněno: Úterý, 8. května, 2012
Líbí se Vám článek? Podpořte jej:  Linkuj   |   Google   |   Facebook   |   del.icio.us

Připravujeme pro vás zajímavé a užitečné články ze světa dřevostaveb. Informace o akcích, novinkách a tipy pro stavbu, údržbu a vylepšení dřevěných domů.